Poznajmy się

Charakter świadczonych usług przez BCO Poland jest szeroki, ale krąży wokół wypełnienia obowiązków prawnych nakładanych na jednostki publiczne i prywatne organizacje oraz w wielu aspektach się przenika, dzięki czemu jest nam łatwo dobrać specjalistów i wspólnie pracować na rzecz naszych klientów.

Do kogo adresujemy usługi

Działamy zarówno w obszarach sektora prywatnego jak i publicznego. Zatrudniamy lub współpracujemy z doświadczonymi specjalistami.

Podejmując decyzję w zakresie dedykowanego zespołu zawsze patrzymy, aby członkowie zespołu cechowali się doświadczeniem i wiedzą z konkretnego sektora. Dzięki temu razem stanowimy siłę, która jest nieoceniona w współczesnym zglobalizowanym świecie.

Czym się zajmujemy

01

Tworzymy, projektujemy i wdrażamy rozwiązania systemowe

Które mają zapewnić zgodność organizacji z przepisami prawa, normami wewnętrznymi czy oczekiwaniami społecznymi.

02

Wdrażamy usługi

Realizując usługi, wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie uwzględniając potrzeby organizacji, bo wychodzimy z założenia że system musi być uszyty na miarę.

Działamy w obszarze zgodności

Przy użyciu technologii, szkoleń i doradztwa.

Czy umiemy się dostosować

Analizujemy i słuchamy potrzeb Naszych Klientów. Wyciągamy wnioski i przedstawiamy konkretne rozwiązania.

Nie jesteśmy korporacją, wspólnie możemy wypracować rozwiązanie, które będzie dla Twojej organizacji prawdziwą wartością dodaną, a nie zbędnym napompowanym balonikiem obciążającym rachunek.

Odpowiedzialny biznes

Trudne słowa, ale my podchodzimy do tematu w pełni zaangażowani.

Nikt nas do niczego nie zmusza, chcemy to robimy, wiemy i myślimy o tym, że te dobrowolne uwzględniające interesy społeczne, aspekty środowiskowe, czy relacje z różnymi grupami interesariuszy, a w szczególności z pracownikami zachowania pozwalają na bycie społecznie odpowiedzialnym poprzez inwestowanie w zasoby ludzkie, ochronę środowiska, relacje z otoczeniem firmy i rzetelne informowanie o tych działaniach.

Angażujemy się w działania na rzecz lokalnej społeczności, wspieramy fundacje i organizacje charytatywne, a ostatnio uchodźców z Ukrainy. Inwestujemy w rozwój pracowników poprzez programy podnoszące ich kwalifikacje (kursy, szkolenia), programy integracyjne, programy na rzecz wyrównywania szans (elastyczne formy zatrudnienia, wyrównywanie szans osób po 45 roku życia, osób niepełnosprawnych), a także umożliwiamy przedsiębiorstwom za pośrednictwem mediów wpływanie na postawy społeczeństwa. Wierzymy, że te działania przyczynią się do wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstwa i kształtowania warunków dla zrównoważonego rozwoju społecznego i ekonomicznego.

Nasz zespół

Mówią o nas różnie specjaliści, profesjonaliści, a my jesteśmy pasjonatami.

Kluczową cechą zespołu jest fakt, że wśród nas nie przypadkowych ludzi i pracujemy dla przyjemności, dobieramy się tak, by każdy członek zespołu był usatysfakcjonowany z wykonywanej przez siebie pracy i chciał poszerzać swoją wiedzę bez żadnego przymusu, a z zainteresowania danym tematem. Takie podejście do tematu przekłada się na korzyść naszych klientów, którzy otrzymują nie tylko specjalistów w danej dziedzinie, ale i pasjonatów danego zagadnienia dzięki czemu praca idzie znacznie sprawniej.

Damian

„człowiek orkiestra” można o nim powiedzieć, specjalista w wielu dziedzinach życia, od ochrony danych, przez cyberbezpieczeństwo, bezpieczeństwo informacji po Sygnalistów i Compliance, drugiego takiego szukać trzeba „ze świecą”. Wystarczy rzuć mu temat, a siada i znajduje rozwiązanie, to nasz „guru”, który jeszcze znajduje czas na zarządzanie organizacją.

Przemysław

"zaangażowany” kolega z zespołu, na którym można zawsze polegać i który poza klientami zawsze wspomoże członków zespołu w ich potrzebach, zna się na ochronie danych, bezpieczeństwie informacji i Compliance, a do tego pomaga organizować pracę zespołów i wspiera handlowców i marketingowców.

Ryszard

„wiekowy” handlowiec z długoletnim doświadczeniem jakich mało już jest na rynku, podzieli się wiedzą za darmo, obsłuży klientów zgodnie z RODO, a do tego zawsze jest chętny do pomocy i wsparcia każdemu młodszemu koledze czy młodszej koleżance, to nasza „ostoja” zapewniająca spokój wewnątrz firmy.

Michał

„kiero” z którym można jak to się mówi „konie kraść”, spokojny i opanowany Inspektor Ochrony Danych, specjalista od zarządzania kryzysowego i szeroko rozumianego bezpieczeństwa wspierający podległy mu zespół na każdym kroku, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Kolejny z grupy którego zaliczamy do tych szukanych „ze świecą”.

Joanna

„administratorka” z poczuciem humoru i uśmiechem dla każdego. Bez niej wiele codziennych problemów mogłoby nas przytłoczyć, ale na szczęście mamy Ją i te problemy znikają, oddana i zaangażowana społecznie czuwa nad naszą aktywnością na polu działań charytatywnych.

Sylwia

„zdolniacha” od marketingu i PR działająca w social mediach i nie tylko. Jej teksty wspierają nie tylko nas, ale i naszych klientów, a co najważniejsze są podane prostym i łatwym językiem. „Cud” dziewczyna, która zawsze wspomoże dział obsługi klienta i obdaruje każdego szczerym uśmiechem.

Patryk

„pomocny” zawsze gotowy do wsparcia członków zespołu, rozumiejący problemy klientów i umie je sprawnie rozwiązywać. Ma szeroką wiedzę z zakresu prawa, compliance, sygnalistów i ochrony danych osobowych, można powiedzieć, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Tomasz

„komputerowiec” rozumiejący świat, a co ważniejsze świat rozumie jego. Informatyka to jego hobby bez którego brakuje mu „powietrza” do życia, nie dość, że się zna, to jeszcze umie się podzielić wiedzą, a słuchając go nie czujesz się jakbyś był z innej planety, tylko jakbyś rozmawiał ze znajomym przy dobrym zimnym piwku, którego po pracy na pewno nie odmówi.

Witold

„analityk” wyróżniający się z tłumu dzięki wspaniałemu, profesjonalnemu i ciepłemu podejściu do zagadnień na polu zarządzania ryzykiem, kocha się uczyć i zwiększać swoje umiejętności zyskując u klientów i wspierając zespół w ciągłym rozwoju, dla niego brak nauki każdego dnia jest „dniem straconym”.

Nikodem

„dostosowujący” się do każdej trudnej sytuacji administrator systemów informatycznych, wie kto z kim, kto jak, kto dlaczego i kto po co, a co ważniejsze wie czemu, kiedy oraz jak wspomóc organizację, aby stanęła na „wysokości zadania” i była zgodna z wymaganiami na polu IT.

Masz jakiekolwiek pytanie lub chcesz zacząć współpracę?

Umów się na darmową konsultację z naszym zespołem specjalistów. Doradzą Ci dopasowanie rozwiązania.

Darmowa Konsultacja
BCO Integrity - Logo w stopce