Cyberbezpieczeństwo

Cyberbezpieczeństwo

Cyberbezpieczeństwo, to nie tak odległy temat jakby się nam wydawało.

Teraz w dobie różnych wojen, jak np. tej na Ukrainie okazuje się, że temat jest bardzo istotny. Najprościej mówiąc chodzi o zapewnianie bezpieczeństwa osób fizycznych i biznesu w obszarze cyberprzestrzeni czyli przede wszystkim ich zasobów cyfrowych w postaci danych oraz możliwości wykonywania różnych czynności w systemach teleinformatycznych (np. komunikacji, sprzedaży, zakupów, realizacji procesów biznesowych, itp.).

Wszyscy obecnie kładziemy nacisk na cyberbezpieczeństwo naszego biznesu i działalności podmiotów publicznych, a i nasz kraj o tym nie zapomina nowelizując ustawę o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (KSC), tak więc warto wiedzieć co trzeba już i co trzeba będzie zrobić, aby działać zgodnie z przepisami.

Audyt KSC

Audyt KSC

Zweryfikujesz gotowość do spełnienia wymagań wynikających z przepisów ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa.

Więcej informacji
Inspektor KSC

Inspektor KSC

Usługa abonamentowa dedykowana jednostkom publicznym ze względu na fakt spełnienia wymagań stawianych przez przepisy prawa.

Więcej informacji
Szkolenia dla pracowników

Szkolenia dla pracowników

Usługa jednorazowa w postaci skutecznego szkolenia dla pracowników, pozwalającego poszerzyć im wiedzę z zakresu praktycznego podejścia do wymagań Ustawy o KRI.

Więcej informacji
Wdrożenie KSC

Wdrożenie KSC

Usługa jednorazowa dedykowana jednostkom publicznym ze względu na fakt spełnienia wymagań stawianych przez przepisy prawa.

Więcej informacji
BCO Integrity - Logo w stopce