Bezpieczeństwo Informacji

Bezpieczeństwo Informacji

To jest dopiero szerokie zagadnienie, zaczynające się od danych osobowych, przez informacje biznesowe, strategiczne po te poufne czy tajne…. tak szeroki zakres może wprowadzić każdego w zadumę i doprowadzić do „obłędu” w poszukiwaniu odpowiedzi na pojawiające się znikąd pytania.

Na szczęście jesteśmy z całym zespołem zapaleńców chętnych do wspierania każdego kto o to poprosi, dzielenia się wiedzą i doświadczenie i wspierającego w niektórych aspektach tego szeroko rozumianego bezpieczeństwa informacji.

Zapoznając się z naszą ofertą usług powyżej mogliście się zapoznać z wieloma aspektami w których możemy pomóc (jak np. dane osobowe), jak nie zerknęliście to zachęcamy do przeklikania, a w ramach tego działu wspomożemy jeszcze i w innych aspektach.

Audyt SZBI

Audyt SZBI

Celem audytu jest najczęściej ocena stanu zgodności i przygotowania do certyfikacji ISO. Możesz również ustalić, jak organizacja wygląda na tym polu.

Więcej informacji
Pełnomocnik Bezpieczeństwa Informacji

Pełnomocnik Bezpieczeństwa Informacji

Nie dopuścimy do spadku zgodności, przeszkolimy pracowników, wspomożemy rozpatrywanie naruszeń, przeprowadzimy analizę ryzyka.

Więcej informacji
BCO Integrity - Logo w stopce