Dla firm prywatnych

Pomożemy z uzupełnieniem informacji w Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych

Usługa jednorazowa celem wsparcia w wypełnieniu jednego z wymogów art. 34 ustawy AML w zakresie wsparcia w identyfikacji beneficjenta rzeczywistego i dokonania zgłoszeń.

 • Brak konieczności zapoznawania się z przepisami prawa celem umiejętnego przeprowadzenia identyfikacji osób podlegających zgłoszeniu

 • Brak konieczności prowadzenia udokumentowanego procesu identyfikacji

 • Uniknięcie sankcji za niezgłoszenie właściwych danych albo za podanie informacji niezgodnych ze stanem faktycznym

12.5k

Przeszkolonych osób

+131

Klientów

15

Lat doświadczenia

100%

Zabezpieczenia

Zakres usługi:

1. Przeprowadzenie identyfikacji beneficjentów rzeczywistych obejmującą:

 • Przeprowadzenie analizy struktury własności kontrahenta oraz spółek sprawujących nad nim kontrolę (pośrednio lub bezpośrednio).
 • Przeprowadzenie analizy struktury kontroli z uwzględnieniem posiadanej liczby głosów przez poszczególnych udziałowców, a także innych mechanizmów – prawnych lub faktycznych – umożliwiających sprawowanie kontroli.
 • Ustalenie składu organów nadzorczych i zarządzających kontrahenta oraz – jeżeli okaże się to konieczne – spółek sprawujących nad nim kontrolę (pośrednio lub bezpośrednio).
 • Komunikacja ze wspólnikami w celu ustalenia UBO.

2. Przeprowadzenie zgłoszenia do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych:

 • Weryfikacja zgodności prawnej procesu identyfikacyjnego.
 • Udokumentowanie przeprowadzonej analizy w formie raportu.
 • Opracowanie instrukcji postępowania.
 • Zgłoszenie beneficjentów do CRBR.

Odkryj jak możemy Ci pomóc

Darmowa konsultacja

Zespół profesjonalistów

Posiadamy 15 lat doświadczenia. Zapewniamy spokój właścicielom firm.

Damian Stachyra - Prezes Zarządu

Damian

Prezes zarządu

Przemysław - Dyrektor operacyjny

Przemysław

Dyrektor operacyjny

Ryszard - Dyrektor Handlowy

Ryszard

Dyrektor Handlowy

Proces wdrożenia Systemu Zgłaszania Nieprawidłowości przebiegał sprawnie i bez większych zakłóceń. W trakcie współpracy pracownicy BCO Poland Sp. z o. o. dali się poznać jako eksperci znający również branżę ochrony fizycznej dzięki czemu wszystkie działania były łatwo wdrażane. Jeśli agencje ochrony chcą się dostosować do zmian systemowych związanych z Ustawą o Sygnalistach powinny wybrać BCO Poland Sp. z o. o.. 

Seltik Sp. z o. o.

Serdecznie dziękuję zarówno firmie BCO Poland Sp. z o. o. jak i członkom zespołu wdrożeniowego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w naszej firmie za rzetelną i sprawną usługę, a także umiejętności interpersonalne pozwalające na przyjemny kontakt pomiędzy nami. 

Diligen Sp. z o. o.

Uważamy BCO Poland Sp. z o. o. za kompetentnego, solidnego i godnego partnera biznesowego w zakresie wdrożeń rozwiązań z obszarów compliance, a zwłaszcza systemów Whistleblowing. Wszystkim poszukującym dobrej współpracy ze specjalistami w swojej pracy, podchodzącymi elastycznie do prowadzonych działań w Waszych organizacjach polecamy współpracę z BCO Poland Sp. z o. o. 

SLY Protection Sp. z o. o. 

Usługi Pełnomocnika Bezpieczeństwa Informacji świadczone przez BCO Poland Sp. z o. o. zapewniają nam pełne wsparcie w procesach koordynacji struktury Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, wsparcie w zgodności z wymaganiami przepisów o KRI i wielu innych powiązanych czynnościach. Trwająca od przeszło roku współpraca pokazuje, że podjęliśmy właściwą decyzję o nawiązaniu współpracy z tą firmą, jednocześnie szczerze polecając jej szeroki wachlarz usług. 

Urząd Gminy Brańszczyk

W ramach współpracy z BCO Poland Sp. z o. o. mam zagwarantowane pełne wsparcie i doradztwo w zakresie rozwiązywania problemów związanych z ochroną danych osobowych, a dotychczasowa współpraca z Inspektorem Ochrony Danych przebiega na wysokim poziomie.

Lider Albert Czyżyk

Polecamy firmę BCO Poland Sp. z o. o. wszystkim poszukującym sprawdzonych rozwiązań na gruncie KSC i cyberbezpieczeństwa jako rzetelnych partnerów biznesowych, pewnych działania na każdym kroku.

Urząd Gminy w Brańszczyku

Masz jakiekolwiek pytanie lub chcesz zacząć współpracę?

Umów się na darmową konsultację z naszym zespołem specjalistów. Doradzą Ci dopasowanie rozwiązania.

Darmowa Konsultacja
BCO Integrity - Logo w stopce