Dla sektora prywatnego i publicznego

Szkolenia z ochrony danych osobowych

Szkolenia są zasadniczą częścią każdego podmiotu, niezależnie od tego czy jest on publiczny czy prywatny, ponieważ w każdym z nich są ludzie, czyli pracownicy, którzy muszą wiedzieć co robią i czy robią to dobrze.

12.5k

Przeszkolonych osób

+131

Klientów

15

Lat doświadczenia

100%

Zabezpieczenia

Jakie dokumenty możemy przygotować?

Szkolenia oferujemy w formie jednorazowej usługi, którą możemy wyświadczyć w formule stacjonarnej, jak również i zdalnej (z wykorzystaniem Microsoft Teams). Ciekawostką może być fakt, że oferujemy szkolenia kończące się testem sprawdzającym wiedzę i wydaniem certyfikatów. Ich zakres obejmuje m.in.:

 • Podstawy prawne ochrony danych,
 • Definicję pojęć znajdujących się w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 oraz Ustawie o ochronie danych osobowych,
 • Procedura postępowania w przypadku wystąpienia naruszenia w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych,
 • Informacje kim jest PUODO, Administrator Danych Osobowych i Inspektor Ochrony Danych,
 • Wiedzę pozwalającą na prawidłową identyfikację zbiorów danych osobowych,
 • Podstawy, zasady, sposoby i miejsca przetwarzania danych osobowych,
 • Informację, kiedy należy spełnić obowiązek informacyjny,
 • Umowę powierzenia danych osobowych – okoliczności występowania,
 • Udostępnianie danych osobowych – kiedy i komu,
 • Dokumentację wymaganą w związku z RODO,
 • Wykaz praw osoby, której dane dotyczą i jakie są konsekwencje naruszenia przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych.

Odkryj jak możemy Ci pomóc

Darmowa konsultacja

Zespół profesjonalistów

Posiadamy 15 lat doświadczenia. Zapewniamy spokój właścicielom firm.

Damian Stachyra - Prezes Zarządu

Damian

Prezes zarządu

Przemysław - Dyrektor operacyjny

Przemysław

Dyrektor operacyjny

Ryszard - Dyrektor Handlowy

Ryszard

Dyrektor Handlowy

Proces wdrożenia Systemu Zgłaszania Nieprawidłowości przebiegał sprawnie i bez większych zakłóceń. W trakcie współpracy pracownicy BCO Poland Sp. z o. o. dali się poznać jako eksperci znający również branżę ochrony fizycznej dzięki czemu wszystkie działania były łatwo wdrażane. Jeśli agencje ochrony chcą się dostosować do zmian systemowych związanych z Ustawą o Sygnalistach powinny wybrać BCO Poland Sp. z o. o.. 

Seltik Sp. z o. o.

Serdecznie dziękuję zarówno firmie BCO Poland Sp. z o. o. jak i członkom zespołu wdrożeniowego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w naszej firmie za rzetelną i sprawną usługę, a także umiejętności interpersonalne pozwalające na przyjemny kontakt pomiędzy nami. 

Diligen Sp. z o. o.

Uważamy BCO Poland Sp. z o. o. za kompetentnego, solidnego i godnego partnera biznesowego w zakresie wdrożeń rozwiązań z obszarów compliance, a zwłaszcza systemów Whistleblowing. Wszystkim poszukującym dobrej współpracy ze specjalistami w swojej pracy, podchodzącymi elastycznie do prowadzonych działań w Waszych organizacjach polecamy współpracę z BCO Poland Sp. z o. o. 

SLY Protection Sp. z o. o. 

Usługi Pełnomocnika Bezpieczeństwa Informacji świadczone przez BCO Poland Sp. z o. o. zapewniają nam pełne wsparcie w procesach koordynacji struktury Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, wsparcie w zgodności z wymaganiami przepisów o KRI i wielu innych powiązanych czynnościach. Trwająca od przeszło roku współpraca pokazuje, że podjęliśmy właściwą decyzję o nawiązaniu współpracy z tą firmą, jednocześnie szczerze polecając jej szeroki wachlarz usług. 

Urząd Gminy Brańszczyk

W ramach współpracy z BCO Poland Sp. z o. o. mam zagwarantowane pełne wsparcie i doradztwo w zakresie rozwiązywania problemów związanych z ochroną danych osobowych, a dotychczasowa współpraca z Inspektorem Ochrony Danych przebiega na wysokim poziomie.

Lider Albert Czyżyk

Polecamy firmę BCO Poland Sp. z o. o. wszystkim poszukującym sprawdzonych rozwiązań na gruncie KSC i cyberbezpieczeństwa jako rzetelnych partnerów biznesowych, pewnych działania na każdym kroku.

Urząd Gminy w Brańszczyku

Masz jakiekolwiek pytanie lub chcesz zacząć współpracę?

Umów się na darmową konsultację z naszym zespołem specjalistów. Doradzą Ci dopasowanie rozwiązania.

Darmowa Konsultacja
BCO Integrity - Logo w stopce